رئیس سازمان جوانان هلال احمر گفت: همدلی بین جمعیت هلال احمر اولویتی باارزش است و مهمتر از آن توجه به ارزش‎های انسانی، داوطلبان و نیروهای جوان است.

به گزارش پاسرو، مسعود حبیبی در آئین تودیع و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت:با همدلی جمعیت هلال احمر می‎توان گام‎های ارزنده‎ای برای گلستان برداشت.

وی افزود: اصل بی‎طرفی، بی‎غرضی، خوب فعالیت کردن و تعامل با گروه‎های مختلف سیاسی می‎تواند روزهای خوشی برای آینده رقم بزند.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر با اشاره به اینکه همگرایی جوانان و کاهش آسیب‎های اجتماعی دو اولویت اساسی است، خاطرنشان کرد: جمعیت هلال‎احمر یک نهاد غیرسیاسی است.

حبیبی از تلاش‎های بی‎وقفه مجتبی اکبری مدیرعامل اسبق جمعیت هلال‎احمر گلستان تشکر و قدردانی کرد و گفت: گلستان با خدمات خوب مدیر و مجموعه تیم جمعیت هلال‎احمر توانست به جایگاه خوبی دست پیدا کند و جمعیت هلال احمر ایران در راستای کاهش آسیب‎ها و آلام بشری تلاش می‎کند تا ارتقاء سلامت اجتماعی که یکی از اولویت‎هایی است را دنبال ‎کند.

در پایان مراسم که با حضور حجت‎الاسلام سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی، رضا مروتی معاون عمرانی استاندار گلستان و جمعی از مسئولان شهرستانی بود از زحمات مجتبی اکبری مدیرعامل سابق این جمعیت قدردانی شد و حکم انتصاب حسین احمدی به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر گلستان به وی اهدا شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

IMAGE

تهدید یک خواهر بسیجی را جدی بگیرید/ دخترم را غسل شهادت می دهم/ فتنه گران نطفه های حرام اسرائیل و آمریکا هستند

خواهر شهید مدافع حرم «محمدرضا شیبانی» گفت: مادر سه فرزند هستم و آنان را از...

آرشیو