شهید محمدرضا شیبانی

خواهر شهید مدافع حرم «محمدرضا شیبانی» گفت: مادر سه فرزند هستم و آنان را از بچگی برای شهادت آماده می کنم، هنگام شهادت برادر عزیزم هم غم زده نبودم و ما رایت الا جمیلای بی بی زینب(س) را حس می کردم.

 به گزارش پاسرو؛ فاطمه شیبانی خواهر شهید مدافع حرم گلستانی «محمدرضا شیبانی» در گفت و گو با این پایگاه خبری گفت: ما به عنوان ادامه دهنده راه شهدا در هر شرایطی باید آماده بوده و پرچمدار باشیم.

فرزندانم را برای شهادت آماده می کنم

 وی افزود: ما از گذشته خانواده شهید هستیم و از شهادت ترس و واهمه ای نداریم، زیر پرچم بسیج و ولایت بزرگ شده ایم و این راه را تا آخر عمر ادامه می دهیم، من خودم مادر سه فرزند هستم که همه آن ها را از کودکی آماده شهادت می کنم، دختر خردسالم همیشه غسل شهادت می کند و به این راه مفتخریم.

خواهر شهید مدافع حرم اهل فاضل آباد تصریح کرد: هنگام تدفین محمدرضا جان اصلا ناراحت نبودیم، ما رایت الا جمیلای بی بی زینب(س) را کاملا حس می کردیم و گفتیم به به چه افتخاری نصیب ما و برادر عزیزمان شده است.

هنگام شهادت محمدرضا جان گریه و زاری نکردیم/ مجلس ختم نگرفتیم بلکه جشن گرفتیم

وی با اشاره به مقاومت رزمندگان اسلام در خارج از مرزهای کشورمان، تأکید کرد: اسلام حد و مرزی ندارد، به قول حضرت آقا ما پرچمدار حضرت زینب(س) هستیم و نمی گذاریم تعرضی از سوی دشمن به این پرچم صورت بگیرد، ما هنگام شهادت برادرمان جزع و فزع نکردیم، گریه و زاری نکردیم و واقعا به این راه افتخار کردیم و خواهیم کرد.

پسر 14 ساله خود را برای فتح مکه آماده می کنم/ تهدید یک خواهر بسیجی را جدی بگیرید

خواهر شهید مدافع حرم محمدرضا شیبانی خاطرنشان کرد: هر جایی حریم ولایت حاکم باشد امام عصر(عج) در آنجا حاضر است و به این ایمان داریم، ما رهرو ولایت هستیم، دفاع از این حریم فقط در سوریه نیست و هر جای جهان نیاز به حمایت از حریم ولایت باشد آنجا حاضر می شویم.

فتنه گران نطفه های حرام اسرائیل و آمریکا هستند

وی متذکر شد: ما از بچگی آماده شهادت هستیم، پسر 14 ساله خود را برای فتح مکه آماده می کنم، تهدید یک خواهر بسیجی را جدی بگیرید، ما از فتنه ها نمی ترسیم فتنه گران نطفه های حرام اسرائیل و آمریکا هستند ما ترسی از آنها نداریم داعش برای ما ترسی ندارد و آماده مبارزه هستیم.

این خواهر شهید با اشاره به برخی نامهربانی ها در حق شهدای مدافع حرم، افزود: عاق شهدا نشوید پا روی پرچم سرخ اسلام نگذارید، این شهدا حسینی هستند و همیشه زنده اند، ما واقعا غم زده نیستیم و ذکر لبان ما ائمه(ع) هستند، ما مجلس ختم نگرفتیم بلکه مجلس جشن گرفتیم این گلی بود که تقدیم حضرت زینب(س) کردیم و از این بابت خوشحالیم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با شهدا

IMAGE

هفدهمین شهید مدافع حرم گلستان تقدیم حریم اهل بیت شد + تصاویر

شهید مدافع حرم "حجت الله نوچمنی" عصر دیروز در دفاع از حرم آل البیت (ع) در سوریه به...

IMAGE

شهد عشق بر لبان مادر شهدا

تابوت شهید که آمد مادر کفن را باز کرد، فرزند دلبندش سر در بدن نداشت، مادر لبخندی زد...

IMAGE

روایتی عاشقانه از لشکر گرگانی ها در 8 فصل عشق و دلدادگی

روزهای پر التهاب جهادگران منطقه گرگان در جزیره لارک بندر عباس در دوران دفاع مقدس...

آرشیو
محل تبلیغات دو
محل تبلیغات یک
محل تبلیغات سه