در کوی خیام شهر گرگان وقوع یک فقره تیراندازی و قتل به پلیس 110 گزارش شد که بلافاصله تیم‌های گشت پلیس 110 به محل اعزام شدند که مشخص شد فردی با اسلحه شکاری غیرمجاز دوست چندساله خود که سال‌ها با وی اختلاف داشته را به قتل رسانده است.

 به گزارش پاسرو به نقل از فارس؛ رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گلستان در خصوص جزئیات این حادثه گفت: در این پرونده، قاتل و مقتول از دوستان قدیمی بوده که با یکدیگر رفت و آمد خانوادگی داشتند.

مروتی بیان کرد: این دو فرد از سال‌ها پیش با یکدیگر دچار اختلافات خانوادگی شده و متاسفانه این اختلافات طی این سال‌ها حل نشده است.
وی اضافه کرد: قاتل و مقتول دارای سابقه کیفری بودند و در شب حادثه که سه شب گذشته بوده، مقتول به منزل قاتل مراجعه کرده که صحبت‌های آنها به مشاجره لفظی منجر می‌شود و قاتل نیز به دلیل عدم توانایی در کنترل خشم و با توجه به آنکه اعضای منزل اسلحه شکاری غیرمجاز را نگهداری می‌کردند، به وسیله این سلاح شکاری، دوست خود (مقتول) را با شلیک یک گلوله به قتل رساند.
مروتی گفت: در حال حاضر فرد ضارب متواری است و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد اما فرد نگهدارنده سلاح غیرمجاز شناسایی و دستگیر شده است.

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید