معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان گفت: از نظر من تا تائید نشدن این مصوبه در کمیته انطباق، صادقلو شهردار گرگان است و نظر گذشته من در خصوص شهردار گرگان همچنان پابرجا است.

 به گزارش پاسرو به نقل از فارس؛  رضا مروتی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گلستان در خصوص مصوبه اخیر شورای اسلامی شهر گرگان درباره عدم صلاحیت شهردار گرگان در ادامه تصدی این سمت و برکناری وی، اظهار داشت: پس از اعلام نظر کمیته انطباق در خصوص این موضوع اظهار نظر می‌کنم و یک بار برای همیشه پرونده این موضوع را می‌بندم.

وی ادامه داد: در نامه‌ای که معاونت حقوقی مجلس شورای اسلامی با امضای آقای امید رضایی ارسال کرده است، موضوع ادامه فعالیت شهردار گرگان بدون مشکل اعلام شده و حتی در این نامه بیان شده که مرجع صدور ایثارگری تنها بنیاد شهید نیست و می‌توان از یگان دیگری نیز استعلام کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان خاطرنشان کرد: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان نیز در نامه‌ای به شماره 7264 مورخ 10 مهرماه 1395 اعلام کرده که هیچ سابقه‌ای از شهردار گرگان در این اداره وجود ندارد اما می‌توانید از یگان اعزام‌کننده (سپاه) استعلام لازم را انجام دهید و این نامه به بازپرسی شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب گرگان ارسال شده است.
مروتی بیان کرد: همه مصوبات شورای اسلامی شهر گرگان می‌تواند اشکالاتی داشته باشد و در کمیته انطباق بررسی شود و در خصوص این موضوع نیز اعضای شورا نظرشان را با تصویب این موضوع داده‌اند و این موضوع در کمیته انطباق بررسی می‌شود و من هم پس از صدور نظریه کمیته انطباق در خصوص این موضوع اظهار نظر خواهم کرد.
وی در پاسخ به این سوال که برخی از اعضای شورا قانون را به دلیل شفاف نبودن با نگاه خود تفسیر می‌کنند گفت: قانون کاملا صریح است و نیاز به تفسیر ندارد.
مروتی در پایان تاکید کرد: از نظر من تا تائید نشدن این مصوبه در کمیته انطباق، «صادقلو» شهردار گرگان است و نظر گذشته من در خصوص شهردار گرگان همچنان پابرجا است.
انتهای پیام/

دیدگاه‌ها   

0 # آرش 1395-12-02 14:14
با نظر حسین کاملا موافقم. با توجه به تجربه کاری بالا و موفق شهردار در حوزه عمران و مدیریت شهری، عزل ایشان کاملا به ضرر مرکز استان خواهد بود. متاسفانه غرض ورزی و منفعت طلبی برخی از اعضای شورای شهر باعث متضرر شدن مردم خواهد شد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+1 # حسین 1395-09-29 08:31
درود بر جناب آقای مروتی و شهردار خستگی ناپذیر شهر گرگان که شهر گرگان را سعی دارد مانند سایر مراکز استانها که شایسته مردم فهیم استان باشد تبدیل کند واقعا به کیفیت باید نگاه کرد مردم مدرک لیسانس و فوق لیسانس زیاد مهم نیست شهرو دیار رو ببینید که چقدر آبادشده واینها همه ناشی از مدیریت شهری شهردار محترم میباشد امیداورم شهردار تا جاییکه امکانش هست پابرجا باشند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید