انتخابات هیئت تعیین نمایندگان بازنشستگان نیروهای مسلح استان گلستان جهت انتخاب اعضای هیئت مدیره دوشنبه 10 آبان در حسینیه سیستانیها برگزار می شود.

 به گزارش پاسرو به نقل از گلستان ما؛ شرکت تعاونی رفاه بازنشستگان نیروهای مسلح استان گلستان حدود 2800 نفر عضو دارد که از بهمن ماه سال 1387 در استان گلستان به ثبت رسیده است .

این شرکت از زمان تاسیس تا سال 90 مجمع عمومی برای انتخاب اعضای هیئت مدیره نداشته و گویا از سال 91 به بعد هم که چند انتخابات برگزار شده در هر بار به دلایلی مختلفی به نتیجه مشخصی نرسیده است .
حال بعد از مدتها کش و قوس ، بناست جلسه مجمع عمومی این شرکت تعاونی برای تعیین هیئت مدیره جدید آن برگزار شود .
نحوه انتخابات این شرکت تعاونی به این صورت است که ابتدا اعضای مجمع عمومی تعداد 51 نفر را به عنوان نمایندگان بازنشستگان سهامدار انتخاب می کنند و در ادامه این 51 نفر نماینده سهامداران ، تعداد 5 نفر را به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره شرکت انتخاب می کنند .
همچنین 5 عضو هیئت مدیره جدید ، یک نفر نیز به عنوان مدیر عامل شرکت به منظور پیگیری امورات اجرایی شرکت انتخاب می کنند .
طبق این فراخوان کلیه سهامداران عضو شرکت تعاونی رفاه بازنشستگان نیروهای مسلح استان گلستان می توانند ساعت 8 صبح روز دوشنبه 10 آبان به حسینیه سیستانیها واقع در بلوار کمربندی گرگان جنب شهرک حافظ مراجعه کنند .
انتهای پیام /

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید