مدیرکل صدا و سیمای استان گلستان از تهیه یک سریال، یک تله فیلم و دو مستند با محوریت اجلاسیه 4000 شهید استان خبر داد.

 به گزارش پاسرو؛ بهرام عبدالحسینی، مدیرکل صدا و سیمای گلستان ظهر امروز در هفتمین نشست شورای سیاستگذاری اجلاسیه 4000 شهید استان از تهیه یک سریال، دو مستند و یک تله فیلم با محوریت اجلاسیه خبر داد و گفت: دو مستند و تله فیلم آماده پخش هستند.

وی در خصوص سریال نیز ابراز کرد: کار تصویربرداری این سریال با نام «بازگشت» به پایان رسیده و نیمه اول آبان از یکی از شبکه های سراسری پخش می شود.

عبدالحسینی همچنین از پخش گزارش عملکرد کمیته های ستاد اجلاسیه 4000 شهید گلستان در قالب برنامه های 10 دقیقه ای در سیمای استان خبر داد و گفت: هر برنامه ای از سری برنامه های اجلاسیه اگر قابلیت پخش مستقیم را داشته باشد ما آمادگی انجام آن را داریم.

مدیرکل صدا و سیمای استان گلستان همچنین اعلام کرد: جشنواره «عشق و ایثار» در سطح کشوری با حضور و همکاری بسیج هنرمندان کشور نیز ذیل برنامه های اجلاسیه 4000 شهید استان در تاریخ چهاردهم و پانزدهم آذر برگزار خواهد شد.

عبدالحسینی در پایان از برگزاری جشنواره منطقه ای مطبوعات، راه اندازی سایت اطلاع رسانی و پورتال خبری 4000 شهید استان در فضای مجازی و برگزاری دو نشست خبری دیگر با اصحاب رسانه در ایام باقیمانده به برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی استانمان خبر داد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید