مدیر کانون بسیج رسانه گرگان گفت: اگر ما می‎خواهیم در جبهه سید الشهدا(ع) باشیم باید همچون علمدار کربلا توافقنامه‎ای با نفس خود امضا نکنیم.

 به گزارش پاسرو، داود خاندوزی عصر امروز در حاشیه مراسم عزاداری سید سالار شهیدان در روستای نوده ملک  با بیان اینکه تاسوعا روز ولایتمداری حضرت عباس (ع) است، اظهار کرد: سوگواره‎های حسینی منشا برکات زیادی است اما باید یکی از بزرگترین ثمرات خیمه‎داری عزای سید شهدا را وحدت دانست.

وی با بیان اینکه خورشید قیام و نهضت حسینی از منظومه جغرافیای تاریخ دهه 60 همچنان تابان است، بیان داشت: امروز ما حسینی بودن و حسینی عمل کردن را نسل به نسل از پدرانمان به ارث بردیم و هیچ بازی سیاسی نمی‎تواند این ارثیه را از قلب‎ها و ذهن‎های ما حذف کند.

node1

node2

مدیر کانون بسیج رسانه گرگان با بیان اینکه کربلا قبله‎ای در دل‎ و ذهن‎ هر دلداده حسینی است، افزود: امروز یزیدیان زمان به دنبال این هستند که تفکر ناب محمدی(ص) که به خاطر آن خون عزیزترین بندگان خدا در صحنه عاشورا به زمین ریخت را از ما بزدایند و اگر ما می‎خواهیم در جبهه حسین (ع) باشیم باید همچون علمدار کربلا توافقنامه‎ای با نفس خود امضا نکنیم.

node3

node4

node5

خاندوزی با بیان اینکه ابوالفضل (ع) با شهادت خود سند ولایتمداری را امضا کرد، بیان داشت: امروز فرات بر قبر ابوالفضل العباس (ع) طواف می‎کند و خجالت زده نامردهای روزگاری است که نگذاشت وعده قهرمان کربلا به طفلان هاشمی تشنه کام وفا شود.

وی با بیان اینکه ابوالفضل (ع) تبعیت از ولایت را به ما آموخت، گفت: نهضت کربلا و سوگواره‎های حسینی بزرگترین سند حقانیت برای اسلام است و هیچ کسی نمی‎تواند این حقانیت را از بشریت کتمان کند.

node6

node7

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید