معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه گلستان از افزایش شمار نشریه های دانشجویی این دانشگاه به 16 عدد خبر داد.

 به گزارش پاسرو؛ غلامرضا خوشفر، معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه جامع گلستان بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: انجمن های علمی دانشجویی، تشکل های سیاسی دانشجویی، کانون های فرهنگی و نشریات دانشجویی 4 سرشاخه اصلی فعالیت های معاونت دانشجویی و فرهنگی است.

وی به ارائه گزارشی در خصوص عملکرد دانشگاه گلستان در زمینه امور فرهنگی پرداخت و ابراز کرد: 21 انجمن علمی در 21 رشته دانشگاه فعال هستند که سال گذشته 136 فعالیت و در سال جاری تا کنون 60 فعالیت را از خود به ثبت رساندند.

خوشفر همچنین ابراز کرد: 12 کانون فرهنگی فعال در دانشگاه گلستان وجود دارند که 40 فعالیت در سال گذشته و در اسل جاری تا به امروز 15 فعالیت داشتند.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه گلستان از فعالیت سه تشکل بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی دانشجویان و انجمن اسلامی در این دانشگاه خبر داد و گفت: این سه تشکل مجموعا در سال گذشته 38 فعالیت ثبت شده داشتند که در سال جاری با توجه به تعطیلات تابستان تا این لحظه 20 فعالیت داشتند.

وی در خصوص نشریات دانشجویی نیز ابراز کرد: ما تا سال گذشته 11 نشریه دانشجویی داشتیم که امروز به 16 نشریه افزایش داشته ایم که این تعداد در سال گذشته 18 شماره به چاپ رساندند و در سال جاری تا به امروز 4 شماره چاپ داشته اند.

خوشفر در پایان ابراز امیدواری کرد تا فعالیت های فرهنگی مثمر ثمری از این دانشگاه در عرصه های گسترده بر جای بماند.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها   

0 # ابراهیمی 1395-06-17 16:11
امیدوارم اینقدر جذاب باشن این نشریات که کسی وقت بزاره و بخونه.
از بس شبکه های اجتمایی زیاد شدن دیگه وقتی برای کسی باقی نمیمونه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید