عادل مصدقی مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان از استفاده شدن بیش از 300 هزار تن آسفالت گرم برای ایمنی جاده های گلستان خبر داد.

به گزارش پاسرو  عادل مصدقی مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران گفت: از سال 93 تاکنون بیش از 300 هزار تن آسفالت گرم در راه های استان از جمله لکه گیری آسفالت، رگلوژی و روکش کار کردیم.

وی با بیان اینکه بیش از دو و نیم برابر آمارها در سنوات قبل داشتیم افزود: همه در راستای بهبود و وضعیت آسفالت که در جهت ایمنی بیشتر جاده هاست تا هموطنان و کاربران بتوانند از ایمنی بهتری برخوردار شوند.

 مصدقی با اشاره به اینکه آشکارسازی نقاط پرحادثه خیز اولین اقدامی بود که ضرورت داشت، خاطر نشان کرد: ما در سنوات گذشته در سال 93 هفت میلیاردو 100 میلیون تومان برای ایمنی سازی راه های استان که در واقع اجرای رنگ ترافیکی در راه های استان که فقط در بخش ایمنی هزینه کردیم.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی گلستان در رابطه با ایمن سازی راه ها گفت: اجرای رنگ ترافیکی در کلیه راه های اصلی و فرعی روستایی و بزرگراه های استان داشتیم، چراغ های چشمک زن، سلار و یک سری از اقلام مانند میله ترافیکی، بشکه ایمنی خرید و انواع تابلوهای ترافیکی عمودی، اجرای چشم گربه ای در سطح راه تهییه کردیم.

وی با اشاره به اینکه برای اولین بار در سطح استان شیارهای لرزاننده و نقوش برجسته در سطح راه ها و کف جاده ها داشتیم تصریح کرد: جاهایی که لازم بود به راننده هشدار دهیم که نقاط مورد نظر پلیس راه و کمیته بود را آشکارسازی کردیم تا حوادث تصادف را کاهش دهیم.

مصدقی با بیان اینکه برای افزایش روشنایی ایمنی راه های استان حدود 20 کیلومتر در سال گذشته احداث روشنایی داشتیم افزود: از منطقه شهر جلین به سمت تقی آباد در شرق استان و همچنین نقاط تقاطع ها و سه راهی ها وجود دارد.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی گلستان گفت: از جمله محورهای بندرترکمن و آق قلا، روستای پنج پیکر، تقاطع پنج پیکر، تقاطع روشن آباد در جاده قدیم گرگان-گردکوی ، تقاطع سیدمیران در جاده های قدیم گرگان-کردکوی و سایر نقاط در سطح استان این برنامه را داریم  که طبق اعتبارات مصوبی که از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور داریم.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید