فرماندار بندرترکمن از افتتاح اورژانس بیمارستان امام خمینی در شهرستان بندرترکمن خبر داد و گفت: اورژانس بیمارستان امام خمینی در شهرستان بندرترکمن با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد و 500 میلیون ریال افتتاح خواهد شد.

به گزارش پاسرو، عبدالحکیم فیروزی صبح امروز با تبریک ایام الله دهه فجر در گفت و گو با خبرنگاران گفت: افتتاح اورژانس بیمارستان امام خمینی در شهرستان بندرترکمن با همکاری دستگاه اجرایی علوم پزشکی انجام می‎شود.

وی با بیان اینکه از آغاز هفته دهه فجر تاکنون برنامه‎های متعددی انجام گرفت، افزود: در ایام الله دهه فجر دیدار با خانواده‎های معزز شهدا و ایثارگر را داشتیم و همچنین برنامه‎های مختلفی از قبیل برنامه‎های فرهنگی، هنری و ورزشی برگزار می‎شود.

فیروزی در خصوص پروژها‎های کلنگ‎زنی در ایام الله دهه فجر، ابراز داشت: امروز برنامه متمرکز پروژه‎های کلنگ‎زنی دهه فجر و افتتاح بعضی از پروژه‎های عمرانی، تولیدی و اشتغالزایی را خواهیم داشت.

فرماندار بندرترکمن از افتتاح ساختمان مرکز بهداشتی-درمانی خواجه لر در شهرستان بندرترکمن خبر داد و تصریح کرد: ساختمان مرکز بهداشتی-درمانی خواجه لر امروز با هزینه‎ای بالغ بر 5 میلیارد و 500 میلیون ریال افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه پرواربندی گوساله صد راسی در محل پنج پیکر افتتاح خواهد شد، خاطرنشان کرد: پرواربندی گوساله صد راسی با همکاری دستگاه اجرایی جهاد کشاورزی در محل پنج پیکر اجرا خواهد شد.

به گفته این مقام مسئول پرواربندی گوساله صد راسی با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد و 970 میلیون ریال به بهره‎برداری خواهد رسید که این پروژه 3 نفر اشتغالزایی داشته است.

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید