رئیس جمعیت هلال احمر در شرایطی که تنها دو هفته به پایان سال 94 باقی مانده است در تصمیمی ناگهانی اعلام کرده که روزنامه شهروند ازسال آینده منتشر نخواهد شد.سرویس اجتماعی افکارنیوز، به گفته یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود، دکتر سیدامیرمحسن ضیائی به مدیر مسئول روزنامه شهروند اعلام کرده که کمک های هلال احمر به این روزنامه از سال آینده متوقف خواهد شد و شهروند از سال آینده روی دکه نمی آید.

به گزارش پاسرو به نقل از افکارنیوز، زمزمه های تعطیلی روزنامه شهروند مدتی کوتاه پس از انتصاب ضیایی به سمت ریاست جمعیت هلال احمر به گوش می رسید، اما گفته می شود در یک ماه گذشته این مقام مسئول در هلال احمر بارها بر توقف انتشار شهروند تاکید کرده است، به طوری که گفته می شود، دکتر ضیایی به صورت شفاهی دستور داده است روزنامه شهروند از سال آینده منتشر نشود.

صدور دستور توقف انتشار روزنامه شهروند درحالی اتخاذ شده که این تصمیم مخالفان بسیاری در هیات دولت داشته و مذاکرات فراوانی برای منصرف کردن رئیس هلال احمر از این تصمیم صورت گرفته است.

روزنامه شهروند نخستین روزنامه اجتماعی کشور و نشریه رسمی جمعیت هلال احمر به شمار می رود که در دو سال گذشته به یکی از روزنامه های جریان ساز و موثر کشور تبدیل شده است.

روزنامه شهروند در حال حاضر با 90 نیرو در بخش های مختلف تحریریه ، اداری ، مالی ، خدمات و منتشر می شود و 50 خبرنگار کار تهیه و تولید محتوای این روزنامه را به عهده دارند.

رئیس جمعیت هلال احمر بدون در نظر گرفتن بیکاری این تعداد از نیروهای شهروند تصمیم به تعطیل کردن این روزنامه گرفته است.روزنامه شهروند در دوره محمود احمدی نژاد آغاز به کار کرد و با روی کار آمدن دولت حسن روحانی و با مدیریت محمد فرهادی بر مجموعه هلال احمر روند انتشار را از سر گرفت.

این روزنامه از سال 92 با تیم جدید و محتوای اجتماعی ، به مدیر مسئولی عبدالرسول وصال منتشر می شود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید