نامزد مجلس خبرگان در گلستان با اشاره به اینکه جامعه ی ما امروز به شخصیت‌هایی همچون دکتربهشتی نیاز داردگفت : هیچ مسلمانی نباید احساس کند شهروند درجه دو هست. چرا نباید از ظرفیت اقوام در جهت توسعه استان بهره برد؟

به گزارش پاسرو به نقل از گلستان ما ؛ آیت الله دکتر سعدی کاندیدای مجلس خبرگان رهبری استان گلستان امروز ظهر در مسجد جامع فاضل آباد در سخنانی، ضمن تسلیت ایام شهادت فاطمه زهرا (س) به اهمیت و نقش خبرگان رهبری اشاره نمودند و گفتند: شعار من صیانت از رهبری است، رهبری معظم ستون خیمه انقلاب است و همه باید در مسیر تقویت ایشان حرکت نماییم.

ایشان با توجه به مقتضیات دوران جدید گفت: مجلس خبرگان امروز نیاز به شخصیت های چون آیت الله دکتر بهشتی دارد که هم دنیای مدرن را بشناسد و هم به فقه و دین سلطه داشته باشد.

دانشیار دانشگاه امام صادق ، شبهه پراکنی ها را معلول اغراض خاص سیاسی دانست و بیان داشت: قانون اساسی چیزی به نام شورای رهبری ندارد و امروز که مدیریت و درایت و حکمت و تدبیر مقام معظم رهبری بیش از گذشته هویدا شده، وظیفه همگان تقویت ایشان است و تضعیف ستون خیمه انقلاب به ضرر مصالح ملی و منافع ملی است. 

امام جمعه غرب تهران با ابراز تاسف از توسعه نایافتگی گلستان گفت: چرا استانی که به لحاظ منابع طبیعی در صدر استان ها است جزء استان های توسعه نایافته است و فقر و بیکاری این استان را رنج می دهد؟ نماینده خبرگان باید برای توسعه استان فکری بکند و از همه ظرفیت های موجه برای توسعه پایدار و متوازن استفاده کنند.

همچنین  آیت الله دکتر سعدی عصر امروز در دیدار با مردم سنگدوین گفت :تعدد اقوام تهدید نیست بلکه یک فرصت است و باید از این فرصت نهایت استفاده را در جهت توسعه استان، برد.

وی افزود : امیر مومنان فرمود مردم یا برادر دینی تو و یا انسانی شبیه تو در خلق هستند. هیچ مسلمانی نباید احساس کند شهروند درجه دو هست. چرا نباید از ظرفیت اقوام در جهت توسعه استان بهره برد؟ اگر به همین صنعت توریسم استان توجه شود نباید فقر و بیکاری در این منطقه وجود داشته باشد.

مهمترین سوابق علمی و اجرایی آیت‌الله دکتر سعدی

* اجتهاد

* دکترای تخصصی (Ph.D)

* مشاور مرحوم آیت‌الله مهدوی کنی رئیس سابق مجلس خبرگان رهبری

*رییس دانشکده الهیات دانشگاه امام صادق (ع) تهران

* امام جمعه غرب تهران* رئیس گروه فقه و حقوق دانشگاه امام صادق (ع) تهران

*دبیر شورای فقهی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

*عضو کمیته فقهی فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران

*عضو شورای دانشگاه امام صادق و دانشگاه عالی دفاع ملی

*عضو هیئت موسس دانشگاه عدالت

*عضو هیئت علمی با رتبه دانشیاری، دانشگاه امام صادق (ع) تهران

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید