فردی که خود را کارمند سازمان انرژی اتمی معرفی و از برخی گلستانی ها اخاذی کرده بود به دام قانون افتاد.

به گزارش پاسرو به نقل از باشگاه خبرنگاران، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گفت ؛ این افراد همچنین خود را به عنوان استاد دانشگاه ، کارمند اداره اطلاعات و مالک شرکت پخش دارو در فضای مجازی اقدام به اغفال و سوء استفاده از زنان جوان می کرد.

حجت الاالسلام سید مصطفی حقی افزود: این متهم با استفاده از تجهیزاتی مانند بی سیم و دستبند، سوژه های خود را اغفال و از آنان پول می گرفت.وی در ادامه گفت : این فرد زمانی به دام افتاد که خانمی با مراجعه به دادسرای گرگان از مردی که با وعده ی پیدا کردن کار از وی اخاذی کرده بود ، شکایت کرد.

وی گفت : متهم پس از مواجهه با مستندات و ادله قانونی به جرم خود اعتراف کرد و هم اکنون با صدور قرار تأمین به منظور تکمیل تحقیقات ، بازداشت است.دادستان حقی به زنان جوان که اغلب برای سرگرمی وارد فضای چت روم ها می شوند توصیه کرد : در محیط چت به کسی اعتماد نکنند و از ارسال عکس‎ها و فیلم‎های خصوصی و خانوادگی در گروه های مجازی و برای افرادی که از هویت آن ها اطلاع ندارند خودداری کنند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید