پایگاه خبری تحلیلی پاسرو

289 منتخب ملت در بهارستان‌ دهم با برگزاری انتخابات در سراسر کشور مشخص شد.

به گزارش پاسرو، مرحله نخست دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هفتم اسفندماه 94 برگزار شد و 221 منتخب ملت ایران مشخص شدند که پس از طی مراحل اجرایی، شورای نگهبان صحت انتخابات و آراء 220 نماینده را تأیید کرد. 

بر این اساس مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز از ساعت 8 صبح جمعه 10 اردیبهشت‌ماه 95، در 15 هزار و 350 شعبه در 21 استان کشور و 55 حوزه انتخابیه برای تعیین تکلیف 68 کرسی باقی‌مانده بهارستان دهم برگزار شد.

مجلس دهم هشتم خردادماه با حضور 289 منتخب ملت ایران فعالیت خود را آغاز می‌کند.

توضیح: در جدول زیر نمایندگان منتخب اصولگرا با رنگ زرد، نمایندگان منتخب اصلاح‌طلب با رنگ آبی، نمایندگان منتخب اعتدال‌گرا با رنگ بنفش و نمایندگان مستقل بدون رنگ مشخص شده است. 

بر این اساس نتایج نهایی انتخابات مجلس دهم به‌شرح ذیل است:

استان آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو: مسعود پزشکیان (اصلاح‌طلب) و احمد علیرضابیگی (اصولگرا)، زهرا ساعی(اصلاح‌طلب)، محمدحسین فرهنگی(اصولگرا)، شهاب‌الدین بی‌مقدار(اصلاح‌طلب)، علیرضا منادی(مستقل)

حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر: محمد علی‌حسین‌زاده (اصولگرا)

حوزه انتخابیه مرند و جلفا: حسن‌نژاد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه اهر و هریس: بیت‌الله عبداللهی

حوزه انتخابیه میانه: فردین فرمند(مستقل) و یعقوب شیویاری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه سراب: یوسف داوودی (مستقل)

حوزه انتخابیه بناب:  اعزازی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شبستر: معصومه آقاپور (مستقل)

حوزه انتخابیه ملکان: سلمان خدادادی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند: ولی‌‌الله قلی‌زاده (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بستان‌آباد: محمد وحدتی (مستقل)

حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق: سید حمزه امینی (مستقل)

حوزه انتخابیه ورزقان: رضا علیزاده (اصولگرا)

استان آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه ارومیه: قاضی‌پور (اصولگرا)، هادی بهادری (اصلاح‌طلب)، روح‌الله حضرت‌پور (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بوکان: قسیم عثمانی (اعتدال‌گرا)

حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت: رسول خضری (مستقل)

حوزه انتخابیه خوی و چایپاره: تقی کبیری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه سلماس: شهروز برزگر (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه ماکو، چالدران، پلدشت و شوط: عین‌الله شریف‌پور(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مهاباد: محمود‌زاده (مستقل)

حوزه انتخابیه میاندواب و شاهین‌دژ و تکاب: جهانبخش محبی‌نیا (اصولگرا)، همایون هاشمی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه نقده و اشنویه: عبدالکریم حسین‌زاده (مستقل)

استان اردبیل

حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر: صدیف بدری (اصولگرا)، رضا کریمی (اعتدال‌گرا)، محمد فیضی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار: شکور پورحسین (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه خلخال و کوثر: بشیر خالقی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه گرمی: سیدحمایت میرزاده (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مشگین‌شهر: ولی ملکی (مستقل)

استان اصفهان

حوزه انتخابیه اصفهان: حمیدرضا فولادگر(اصولگرا)، ناهید تاج‌الدین(اصلاح‌طلب)، حیدر علی عابدی(اصلاح‌طلب)، احمد سالک (اصولگرا)

حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک: عباسعلی پوربافرانی (مستقل)

حوزه انتخابیه نطنز، بادرود و قمصر: مرتضی صفاری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه فلاورجان: موسوی‌لارگانی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه اردستان: حجت‌الاسلام سیدصادق طباطبایی‌نژاد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه نجف‌آباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه مبارکه: زهرا سعیدی (مستقل)

حوزه انتخابیه خوانسار و گلپایگان: بختیار (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه شاهین‌شهر، میمه و برخوار: حسین‌علی حاجی‌دلیگانی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه فریدون شهر، فریدن و چادگان: اکبر ترکی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی (مستقل)

حوزه انتخابیه لنجان: محسن کوهکن (اصولگرا)

حوزه انتخابیه سمیرم: اصغر سلیمی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل: سید جواد ساداتی‌نژاد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه خمینی‌شهر: سید جواد ابطحی (اصولگرا)

استان البرز

حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد: عزیز اکبریان(اصولگرا) و محمد جواد کولیوند(مستقل)

حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:  محمود بهمنی (اصولگرا)

استان ایلام

حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران: جلال میرزایی (اصلاح‌طلب)، سلام امینی (مستقل)

حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر و آبدانان: شادمهر کاظم‌زاده (مستقل)

استان بوشهر

حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم: حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان: سید کمال‌الدین شهریاری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه کنگان، دیر و جم: سکینه الماسی (اعتدال‌گرا)

حوزه انتخابیه دشتستان: محمدباقر سعادت (اعتدال‌گرا)

استان تهران

حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس: محمدرضا  عارف، محمدرضا  بادامچی، کاظم جلالی، سهیلا جلودار‌زاده، الیاس حضرتی، غلامرضا حیدری، فاطمه ذوالقدر، علی نوبخت‌حقیقی، علیرضا رحیمی، عبدالرضا ‌هاشم‌زائی، محسن علیجانی‌زمانی، ابوالفضل سروش، فاطمه سعیدی، پروانه سلحشوری، فاطمه حسینی، مهدی شیخ، محمود صادقی، طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی، محمدجواد فتحی، فریده اولاد‌قباد، مصطفی کواکبیان، احمد مازنی، پروانه مافی، علیرضا محجوب، داوود محمدی، علی مطهری، سیدفرید موسوی، محمدرضا نجفی، بهروز ‌نعمتی،  محمدعلی وکیلی

حوزه انتخابیه پاکدشت: محمد قمی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: قاسم میرزایی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان: حجت‌الاسلام حسن نوروزی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد: محمد محمودی (مستقل)

حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک: سید حسین نقوی‌حسینی (اصولگرا)

استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه شهرکرد: اردشیر نوریان (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: علی کاظمی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه بروجن: خدیجه ربیعی (مستقل)

حوزه انتخابیه لردگان: محمد خالدی (اصلاح‌طلب)

استان خراسان‌جنوبی

حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان: حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه: نظر افضلی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه قائنات: فرهاد فلاحتی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه فردوس، سرایان و طبس: امیر حسنخانی (اصولگرا)

استان خراسان‌رضوی

حوزه انتخابیه مشهدمقدس و کلات: امیرحسین قاضی‌زاده(اصولگرا)،حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر (اصولگرا)، حجت‌الاسلام حسین‌زاده بحرینی (اصولگرا)،رضا شیران‌خراسانی (اصولگرا)،جواد کریمی‌قدوسی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه تربت‌جام و تایباد: رحیمی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه و مه‌ولات:  سعید باستانی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه چناران و بینالود: محمد دهقان (اصولگرا)

حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار: نگهبان سلامی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه درگز: حاتمیان (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه سبزوار، جغتای و جوین: مقصودی (اصلاح‌طلب)، سبحانی‌فر (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخش‌های احمد‌آباد و رضویه: احسان قاضی‌زاده (اصولگرا)

حوزه انتخابیه قوچان و فاروج: هادی شوشتری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه کاشمر و خلیل‌آباد و بردسکن: بنیادی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه گناباد و بجستان: حمید بنایی (مستقل)

حوزه انتخابیه نیشابور و تخت‌جلگه: حمید گرمابی (اصلاح‌طلب) و هاجر چنارانی (اصولگرا)

استان خراسان‌شمالی

حوزه انتخابیه بجنورد، مانه و سملقان و جاجرم: علی اکبری (اصلاح‌طلب) و علی قربانی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه اسفراین: هادی قوامی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شیروان: عبدالرضا عزیزی (مستقل)

استان خوزستان

حوزه انتخابیه اهواز: جواد کاظم نسب الباجی (اصلاح‌طلب)، علی ساری (اصلاح‌طلب)، همایون یوسفی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه آبادان: عامر کعبی (مستقل)، جلیل مختار (مستقل)‌، غلامرضا شرفی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه اندیمشک: فریدون حسن‌وند (اصولگرا)

حوزه انتخابیه ایذه و باغ‌ملک: هدایت‌الله خادمی (مستقل)

حوزه انتخابیه بهبهان: حبیب‌الله کشت‌زر (اصولگرا)

حوزه انتخابیه خرمشهر: عبدالله سامری (مستقل)

حوزه انتخابیه دزفول: پاپی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه دشت‌آزادگان و هویزه: قاسم ساعدی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر: اقبال محمدیان (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شادگان: مجید ناصری‌نژاد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شوش: سید راضی نوری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند: سهراب گیلانی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا: علی عسگر ظاهری (مستقل)

حوزه انتخابیه ماهشهر و امیدیه: گل‌مرادی (اصلاح‌طلب)

استان زنجان

حوزه انتخابیه زنجان و طارم: علی وقف‌چی (اصولگرا)، فریدون احمدی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره: محمد عزیزی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه خدابنده: احمد بیگدلی (مستقل)

حوزه انتخابیه ماهنشان و ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق: سید مرتضی خاتمی (مستقل)

استان سمنان

حوزه انتخابیه سمنان و مهدی‌شهر: احمد همتی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه دامغان: ابوالفضل حسن‌بیگی (مستقل)

حوزه انتخابیه شاهرود: سید حسن حسینی شاهرودی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه گرمسار: غلامرضا کاتب (مستقل)

استان سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه زاهدان: علیم یارمحمدی (اصلاح‌طلب)،‌ حسینعلی شهریاری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، دلگان، بخش‌های فنوج و لاشار و بنت و آشار: محمد نعیم امینی‌فرد (مستقل)

حوزه انتخابیه چابهار، نیک‌شهر و کنارک: ایران‌نژاد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه خاش و بخش‌های نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین: علی کرد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه زابل، زهک و میانکنگی: احمدعلی کیخا (اصلاح‌طلب) ــ حبیب‌الله دهمرده (اصولگرا)

حوزه انتخابیه سراوان، سیب و سوران و زابلی: در ازهی (مستقل)

استان فارس

حوزه انتخابیه شیراز: بهرام پارسایی (اصلاح‌طلب)‌، فرج‌الله رجبی (اصلاح‌طلب)،‌ مسعود رضایی (اصلاح‌طلب)‌، علی اکبری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه فیروزآباد: کرم‌پور (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه نورآباد ممسنی: ‌مسعود گودرزی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مرودشت: محمد مهدی برومندی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه خرامه: داریوش اسماعیلی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه آباده: زارع (اصولگرا)

حوزه انتخابیه جهرم: محمدرضا رضایی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه لارستان: جمشید جعفرپور (اصولگرا)

حوزه انتخابیه لامرد: علوی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه فسا: جمالی نوبندگانی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه اقلید: سید حسین افضلی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه سپیدان: خادم (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه داراب: ‌انصاری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه کازرون: رضازاده (مستقل)

حوزه انتخابیه نی‌ریز و استهبان: ‌اصغر مسعودی (اصلاح‌طلب)

استان قزوین

حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز: سیده حمیده زرآبادی (اصلاح‌طلب) و داوود محمدی (مستقل)

حوزه انتخابیه بوئین‌زهرا: بابایی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه تاکستان: بهمن طاهرخانی (اصلاح‌طلب)

استان قم

حوزه انتخابیه قم: احمد امیرآبادی فراهانی (اصولگرا)، علی لاریجانی(اصولگرا)، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور (اصولگرا)

استان کردستان

حوزه انتخابیه بیجار: حمدالله کریمی (مستقل)

حوزه انتخابیه سقز و بانه: محسن بیگلری (مستقل)

حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران: سید مهدی فرشادان (مستقل)،‌ سید احسن علوی (مستقل)

حوزه انتخابیه قروه و دهگلان: علی محمد مرادی (مستقل)

حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد: ‌منصور مرادی (مستقل)

استان کرمان

حوزه انتخابیه کرمان و راور: محمدرضا پورابراهیمی(اصولگرا) و محمدمهدی زاهدی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بافت: بختیاری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه بم و ریگان: نیکزادی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه جیرفت و عنبر‌آباد: کمالی‌پور (اعتدال‌گرا)

حوزه انتخابیه رفسنجان: محمد انارکی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان: حسین امیری‌خامکانی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر: شهباز حسن‌پور بیلگری (اعتدال‌گرا)

حوزه انتخابیه شهر بابک: علی اسدی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه کهنوج و منوجان و رودبار جنوب و قلعه گنج: حمزه‌ای (اصلاح‌طلب)

استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه کرمانشاه: عبدالرضا مصری (اصولگرا)، سید قاسم جاسمی (اصولگرا)‌، احمد صفری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو: حشمت‌الله فلاحت‌پیشه (اصولگرا)

حوزه انتخابیه پاوه،  جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر: شهاب نادری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: ‌سید جواد حسینی‌کیا (اصولگرا)

حوزه انتخابیه قصرشیرین و سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب: فرهاد تجری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین: حسن سلیمانی (اصولگرا)

استان کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا: غلام‌محمد زارعی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده: عدل هاشمی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون (اصلاح‌طلب)

استان گلستان

حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا: نبی هزارجریبی (اصلاح‌طلب)، نورمحمد تربتی‌نژاد (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر: ابراهیمی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه علی‌آباد: قره‌خانی (مستقل)

حوزه انتخابیه کردکوی و ترکمن و بندرگز: ‌رامین نورقلی‌پور (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه گنبدکاووس: قره‌جه طیار (مستقل)

حوزه انتخابیه مینودشت و کلاله و مراوه‌تپه: ‌شهرام کوسه‌غراوی (مستقل)

استان گیلان

حوزه انتخابیه رشت: غلامعلی جعفرزاده (اصلاح‌طلب)، جبار کوچکی‌نژاد (اصولگرا)، محمدصادق حسنی جوریابی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه آستارا: داداشی (مستقل)

حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه: محمدحسین قربانی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بندرانزلی: خسته‌بند (اصولگرا)

حوزه انتخابیه رودبار: ‌منوچهر جمالی (مستقل)

حوزه انتخابیه رودسر و املش: اسدالله عباسی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه صومعه‌سرا: دلخوش (اصولگرا)

حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال: محمود شکری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل: ذبیح نیک‌فر (اصولگرا) 

حوزه انتخابیه فومن و شفت: مهدی افتخاری (اصلاح طلب)

حوزه انتخابیه لنگرود: لاهوتی (اصلاح‌طلب)

استان لرستان

حوزه انتخابیه الیگودرز: محمد خدابخشی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بروجرد: ‌عباس گودرزی (اصولگرا)، علاءالدین بروجردی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه پلدختر: حمیدرضا کاظمی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره:‌ محمد بیرانوند (اصلاح‌طلب)، محمدرضا ملک‌شاهی راد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه دلفان و سلسله: علی رستمیان (مستقل)

حوزه انتخابیه دورود و ازنا: ‌‌مجید کیانپور (مستقل)

حوزه انتخابیه کوهدشت: اله‌یار ملکشاهی (اعتدال‌گرا)

استان مازندران

حوزه انتخابیه بهشهر: علی محمد شاعری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه ساری و میاندورود: یوسف‌نژاد(اصلاح‌طلب)، دامادی(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه قائم‌شهر: عبدالله رضیان (اصلاح‌طلب)، سید علی ادیانی‌ (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بابل: علی نجفی‌خوشرودی (اعتدال‌گرا)،‌ حسین نیازآذری (مستقل)

حوزه انتخابیه آمل: یوسفیان ملا (مستقل)

حوزه انتخابیه نور و محمودآباد: علی اسماعیلی (‌اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه چالوس و کلاردشت: قاسم احمدی‌لاشکی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار: ولی‌الله نانواکناری (اصولگرا)

حوزه انتخابیه تنکابن، عباس‌آباد و رامسر: شمس‌الله شریعت‌نژاد (مستقل)

استان مرکزی

حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب: علی‌اکبر کریمی (اصولگرا)، سیدمهدی مقدسی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان: سید محمد حسینی (مستقل)

حوزه انتخابیه خمین: ابراهیم رضایی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه: ‌محمدرضا منصوری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه شازند: ‌علی ابراهیمی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه محلات و دلیجان: سلیمی (اصولگرا)

استان هرمزگان

حوزه انتخابیه بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم، ابوموسی و بندر خمیر: حسین هاشمی تختی (اصولگرا)، محمد آشوری (اصولگرا) و احمد مرادی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه میناب، رودان، سیریک، جاسک و بشاگرد: مصطفی ذوالقدر (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش: ‌خالد زمزم‌نژاد (اصلاح‌طلب)

استان همدان

حوزه انتخابیه همدان: حاجی‌بابایی (اصولگرا) و امیر خجسته (اصولگرا)

حوزه انتخابیه اسدآباد: رنجبرزاده (اصولگرا)

حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ: پورمختار (اصولگرا)

حوزه انتخابیه تویسرکان: محمدمهدی مفتح (اصولگرا)

حوزه انتخابیه رزن: ‌حسن لطفی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه ملایر: محمد کاظمی (اصلاح‌طلب)،‌‌ احد آزادی‌خواه (اصولگرا)

حوزه انتخابیه نهاوند: حسن بهرام‌نیا (اصولگرا)

استان یزد

حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: سید ابوالفضل موسوی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه اردکان: محمدرضا تابش (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه میبد و تفت: کمال دهقانی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق: ‌صباغیان (مستقل)

اقلیت‌های دینی

حوزه انتخابیه زرتشتیان: اسفندیار اختیاری (مستقل)

حوزه انتخابیه کلیمیان‌: مره‌صدق (مستقل)

حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری و کلدانی: یوناتن بت‌کلیا (مستقل)

حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران: کارن خانلری (مستقل)

حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران:  ژرژیک آبرامیان (مستقل).

منبع خبرگزاری تسنیم/

انتهای پیام/*

نوشتن دیدگاه

توجه!

پاسرو نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید